KRONO ORIGINAL

31 (25)

Kronoflooring GmbH (Nemecko)

patrí k medzinárodne vedúcim výrobcom laminátových podláh ako aj stenových a stropných obkladov. Svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch je dnes Kronoflooring celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete…

Laminátové podlahy Krono Original® sú: 

Robustné: odolné voči nárazu, úderu a tlaku. Odolné voči poškriabaniu a oteru vďaka obzvlášť tvrdej povrchovej úprave.

Odolné: koncentrované zaťaženie nábytkom alebo inými ťažkými predmetmi laminátovú podlahu Krono Original® nepoškodí a na povrchu obyčajne neostávajú žiadne stopy po tlaku. Tepelne odolné: laminátová podlaha Krono Original® je veľmi ťažko horľavá. 

Svetlostále: laminátová podlaha Krono Original® pôsobením priameho slnečného žiarenia nezmení farbu a nevybledne – naše podlahy sú odolné voči UV žiareniu. 

Ekologické: laminátové podlahy Krono Original® tvorí z 90% drevo, ktoré pochádza z udržateľného lesného hospodárstva. Jednoduchá montáž: rýchla a jednoduchá montáž vďaka Krono Original® Twin Clic a 1clic 2go pure systému. 

Multi-Patent Indemnity: užite si viacnásobnú patentovú ochranu a s tým spojené bezpečné a neobmedzené použitie produktov s našim “click” systémom bez použitia lepidla.

 Antialergické: prach, lupiny a vlasy nemajú žiadnu možnosť skryť sa. Tepelne vodivé: vhodné pre teplovodné podlahové kúrenie

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.